Usługi porządkowe

Cleaning_kwadrat
Dział usług porządkowych Juwentus Cleaning specjalizuje się w kompleksowym utrzymywaniu czystości obiektów
i terenów zewnętrznych stanowiących otoczenie nieruchomości.
Zapewniamy profesjonalne sprzątanie małych i dużych obiektów: biurowych, magazynowych, handlowych,  logistycznych i zakładów przemysłowych.


W ramach sprzątania codziennego zapewniamy bieżące utrzymanie czystości obiektu. Zakres, częstotliwość oraz godziny świadczenia usługi są dostosowane do rytmu pracy i wymagań klienta. Sprzątanie może odbywać się o dowolnej porze dnia lub nocy, zgodnie z indywidualnymi życzeniami. W uzgodnionych godzinach monitorujemy utrzymanie czystości w budynku oraz na bieżąco uzupełniamy stan artykułów higienicznych (papier toaletowy, mydło, ręczniki itp.). Nasi pracownicy wiedzą, jak odpowiednio dozować środki chemii przemysłowej, jak używać, czyścić i konserwować sprzęt sprzątający i maszyny. Mopy, ścierki i końcówki myjące są odpowiednio często wymieniane, aby zapewnić czystość i świeży zapach. Ze względu na rygor higieniczny stosujemy ścierki w trzech kolorach, odpowiadających ich przeznaczeniu (niebieskie- do powierzchni szklanych, różowe – do mebli, żółte – do armatury sanitarnej).

Wykonujemy również sprzątanie gruntowne, tj. dokładne doczyszczanie obiektów przy użyciu specjalistycznych maszyn i środków chemicznych, nie tylko po  remontach i przeprowadzkach (np. usuwanie pozostałości gruzu, domywanie okien i parapetów, czyszczenie balustrad i elementów metalowych), lecz także okresowo w trakcie użytkowania obiektu (np. szorowanie posadzki w garażach, magazynach, doczyszczanie zewnętrznej kostki brukowej itp.). W ramach usług specjalistycznych oferujemy mycie okien i elewacji, pranie wykładzin dywanowych i tapicerki meblowej, konserwację posadzek kamiennych oraz podłóg i elementów drewnianych, wymianę mat wejściowych oraz odśnieżanie dachów

Dbamy o estetykę oraz zewnętrzny wizerunek naszych klientów poprzez kompleksową obsługę otoczenia nieruchomości. Zapewniamy całoroczne utrzymanie terenów zewnętrznych: trawników, chodników, parkingów i dróg wewnętrznych (koszenie, zamiatanie, odśnieżanie).