Ochrona imprez masowych

Ochrona różnego rodzaju imprez to kolejne z działań, jakie realizujemy dla naszych Klientów. Zabezpieczamy duże koncerty, zawody sportowe, targi branżowe, wystawy, imprezy plenerowe i inne wydarzenia podlegające obowiązkowej ochronie na mocy Ustawy o ochronie imprez masowych.

           
 
Na życzenie klienta sporządzamy plan zabezpieczenia imprezy masowej wymagany przez policję do uzyskania pozwolenia na jej organizację.

W ciągu roku ochraniamy od 100 do 150 imprez, w których bierze udział od kilkudziesięciu osób do 100 tysięcy uczestników.
Chroniliśmy kilkutysięczne widownie koncertów takich wykonawców, jak Bajm, Ich Troje, Jose Cura. Od kilku lat samodzielnie zapewniamy ochronę konkursu Pucharu Świata w skokach narciarskich w Zakopanem. Skala tej imprezy wymaga skoordynowania pracy kilkuset agentów jednocześnie.
 
         

Ochraniamy również wiele mniejszych imprez. Pośród naszych Klientów, którzy skorzystali z naszej ochrony znaleźli się organizatorzy pikników, spotkań firmowych, bankietów, spotkań plenerowych  itp.