Monitoring obiektów i patrole

Centrum Monitorowania Juwentus jest jednym z największych i najnowocześniejszych w Europie. Oferowany przez nas monitoring i jego zakres znacznie przewyższają standardy utrzymywane w pozostałych firmach z branży.

Przez całą dobę śledzimy sygnały pochodzące z każdego czujnika podłączonego do centrali alarmowej  w biurze, magazynie, sklepie  czy innym obiekcie klienta objętym monitoringiem Juwentus. Dodatkowo, nasi klienci mogą samodzielnie obserwować (po zalogowaniu się do CRM) swój system przez Internet. Informacje, jakie w ten sposób otrzymują, podnoszą poziom wykonywanej przez nas usługi. Daje to ogromny komfort użytkowania, zwłaszcza w przypadku weryfikacji przyczyny alarmu poza godzinami pracy firmy.
 
         

Posiadamy 140 własnych załóg interwencyjnych. Każda z nich ma odpowiednio dobraną wielkość rejonów i liczbę monitorowanych obiektów. Gwarantuje to dobrą znajomość terenu i szybki dojazd grup ochrony doraźnej pod wskazane miejsce. Nasze załogi otrzymują sygnał alarmowy bezpośrednio na terminal samochodu patrolowego i natychmiast ruszają z pomocą, nie czekając na polecenie z centrum monitorowania. W trakcie jazdy operator udziela agentom szczegółowych informacji, ułatwiających podjęcie interwencji (jaki czujnik zareagował, w którym pomieszczeniu itp.). W firmach, w których samochody nie posiadają terminali, a załogi są przeładowane ilością obsługiwanych obiektów, kolejność obsługi alarmów jest "uznaniowa" i zależy od operatora.
 
         

Nasze załogi przeprowadzają miesięcznie ponad 50 tysięcy interwencji i pokonują ponad 750 tysięcy kilometrów. Wszystkie samochody patrolowe monitorujemy on-line za pomocą Juwentus GPS, co umożliwia nie tylko weryfikację poruszania się patrolu, ale również kontrolę jakości pracy załóg. Standardowy czas dojazdu na interwencję w ciągu dnia wynosi maksymalnie 15 minut od chwili otrzymania sygnału alarmowego, w nocy natomiast nie przekracza pięciu minut.

Szczegółowych informacji o możliwościach monitoringu Juwentus udzielą Państwu konsultanci naszego Biura Obsługi Klienta.