Business Security
business security
 
Samodzielny podgląd wideo
Na klasyczny monitoring wizyjny w oparciu o system CCTV decydują sie głównie duże firmy dysponujące odpowiednim budżetem. W przypadku usługi samodzielnego podglądu wideo - Camera Control klient, który chce mieć możliwość obserwacji zdarzeń w obiekcie, nie musi już inwestować w specjalistyczne rejestratory, macierze dysków czy kamery przemysłowe. Wystarczy kupić naszą kamerę IP wraz z dostępem do aplikacji sieciowej pozwalającej na podgląd i rejestrację zdarzeń, podłączyć ją do zasilania oraz do sieci Internet, zalogować się na stronę www.Juwentus24online.pl i rozpocząć przeglądanie obrazów z zamontowanych kamer. Usługę można zamówić przez konsultanta lub kupić online w naszym sklepie internetowym.

Niektóre praktyczne zastosowania usługi Camera Control to:

•    Weryfikacja ilości i jakości obsługi klientów
•    Kontrola godziny otwarcia / zamknięcia
•    Nadzór kasy
•    Weryfikacja dostaw

alt

Usługę zdalnego monitoringu wizyjnego Camera Control polecamy zarówno obecnym użytkownikom systemów CCTV, jak i klientom, którzy dopiero rozważają skorzystanie z nich. Jest to idealne rozwiązanie dla małych punktów handlowych i gastronomicznych, biur, zakładów usługowych i innych obiektów, w których wystarczające jest zamontowanie do czterech kamer. W porównaniu z tradycyjnym systemem CCTV koszt systemu jest tu znacznie niższy (klient inwestuje tylko w kamery). Usługę Camera Control cechuje duża elastyczność montażu (wykorzystanie istniejącej sieci komputerowej lub sieci WiFi) oraz możliwość korzystania z wielu wbudowanych funkcji (czujek ruchu, toru dźwiękowego, lokalnej pamięci flash).

PODGLĄD ONLINE
•    Dostęp do obrazu i dzwięku z kamery na żywo z dowolnego miejsca w dowolnym czasie przez przeglądarkę internetową
•    Dostęp do obrazu i dzwięku z kamery na żywo z dowolnego miejsca w dowolnym czasie przez telefon komórkowy z dostępem do Internetu
•    Bez dodatkowych Plug-in’ów i instalacji oprogramowania zarówno na komputerze jak i na komórce
•    Jednoczesny podgląd wielu kamer
•    Jednoczesny podgląd kamer z wielu różnych obiektów
•    Nagrywanie incydentów (np. detekcja ruchu, detekcja audio, czujka PIR)
•    Nagrywanie sytuacji przed i po alarmie


BEZPIECZEŃSTWO – ARCHIWIZACJA OBRAZU

•    Archiwum w centrum danych o najwyższych standardach bezpieczeństwa
•    Stały dostęp do obrazów przez 24 godziny 7 dni w tygodniu
•    Unikalny format danych bez możliwości dostępu dla nieuprawnionych osób
•    Rejestracja obrazów w czasie rzeczywistym na wielu dyskach w celu zabezpieczenia przed utratą danych
•    Wszystkie serwery webowe, danych i aplikacji są zduplikowane w celu uniknięcia skutków awarii
•    Natychmiastowa informacja o braku łączności z kamerą (przerwa w nagrywaniu)

altUrządzeniem dedykowanym do systemu Camera Control jest Panasonic BL-C210. Dzięki szerokiemu kątowi widzenia i cyfrowemu PTZ kamera może monitorować duże pomieszczenia. Urządzenie posiada trzykrotny zoom cyfrowy. Wbudowany mikrofon nasłuch tego co dzieje się wokół, dając pełniejszy obraz sytuacji w monitorowanym pomieszczeniu. Przycisk prywatności pozwala na czasowe wyłączenie transmisji obrazu, a dwa wejścia dla sygnałów z zewnętrznych detektorów i urządzeń pozwalają kamerze ostrzegać o niebezpieczeństwach niewidocznych na obrazie, np. wycieku gazu lub wody, otwarciu drzwi czy obecności w powietrzu dymu lub czadu.
 
Monitoring telefonów komórkowych


Unikalny system do monitorowania telefonów komórkowych  - Juwentus MOBI - to doskonałe narzędzie do zarządzania grupami pracowników mobilnych (przedstawiciele handlowi, serwisanci, kolporterzy ulotek, poborcy opłat, listonosze itp.), które umożliwia koordynowanie działań w terenie i prowadzi do widocznego wzrostu wydajności pracy.

  • Nowoczesna aplikacja zarządcza pozwala na obserwację aktualnego położenia, prędkości i kierunku poruszania się pracowników wyposażonych w telefon służbowy,
  • Dzięki dokładnemu zaplanowaniu pracy (godziny pracy, obszar działania itp.) i ustaleniu najkrótszych tras dojazdu do celu, zwiększa się liczba wizyt u klientów i optymalizuje się czas trwania spotkań służbowych, co prowadzi do wyraźnego wzrostu wydajności pracowników mobilnych,
  • Proste wyszukiwanie tras oraz zdefiniowanych lokalizacji POI na nowoczesnych mapach ułatwia pracę i przyspiesza dotarcie do celu,
  • Czas wykonania zadań w terenie skraca się średnio o 20%,
  • Możliwość wysyłania powiadomień z poziomu aplikacji ułatwia szybkie reagowanie w przypadku zaistnienia nieprawidłowości (np. alarm opuszczenia przez pracownika wyznaczonej strefy działania w terenie),
  • Pracownicy wykonujący jednoosobowo działania w terenie mają zwiększone poczucie bezpieczeństwa  i komfortu pracy,
  • Aplikacja generuje wiele przydatnych raportów i zestawień, które stanowią doskonałe narzędzie motywacyjne, ponieważ pozwalają porównywać i analizować sposób pracy poszczególnych pracowników, grup lub zespołów,
  • Nie ma potrzeby kupowania żadnych dodatkowych urządzeń, aplikację instaluje się bezpośrednio w telefonie służbowym,
  • Inwestycja zwraca się już po miesiącu użytkowania.
Dostęp do platformy MOBI można teraz kupić online w naszym sklepie internetowym. Do wyboru jest wiele wariantów aktywacji.

                
 
Stacjonarna ochrona obiektów
Przed wyborem agencji ochrony warto najpierw porównać kilka ofert i sprawdzić co obejmuje zaproponowana stawka godzinowa, ponieważ wiele firm oferuje po prostu zwykłych nocnych stróżów, bez żadnego realnego wsparcia ani skutecznego systemu kontroli. Ochrona jest wtedy iluzoryczna, gdyż nie ma żadnej pewności, czy dyżurni ochroniarze śpią, czy czuwają oraz czy poradzą sobie sami na wypadek realnego zagrożenia.

Nasi agenci ochrony stacjonarnej są zawsze wyposażeni w elektroniczny system nadzoru w czasie rzeczywistym (ActiveGuard), który przez całą dobę monitorują operatorzy dyżurni, aby w sytuacji braku aktywności lub wezwania pomocy wysłać do obiektu wsparcie w postaci załogi interwencyjnej.
Działamy transparentnie - jako jedyna firma ochrony w Polsce umożliwiamy naszym klientom weryfikowanie czynności agentów ochrony na swoich obiektach w systemie dostępu on-line.

czytaj więcej…
 
Zdalny monitoring wizyjny - ochrona Juwentus
Usługę zdalnego monitoringu wizyjnego polecamy klientom, dla których stacjonarna ochrona fizyczna to za mało oraz takim, którzy chcieliby podnieść poziom bezpieczeństwa, ale bez stałego dozoru agentów ochrony. Monitoring wizyjny polega na odbieraniu, rejestrowaniu i reagowaniu na sygnały pochodzące z lokalnych systemów telewizji przemysłowej (CCTV). Możemy go realizować w formie wideo-weryfikacji lub jako wirtualny patrol.
czytaj więcej…
 
Ochrona imprez masowych
Ochrona różnego rodzaju imprez to kolejne z działań, jakie realizujemy dla naszych Klientów. Zabezpieczamy duże koncerty, zawody sportowe, targi branżowe, wystawy, imprezy plenerowe i inne wydarzenia podlegające obowiązkowej ochronie na mocy Ustawy o ochronie imprez masowych.
czytaj więcej…
 
Systemy alarmowe
Każdy system alarmowy powinien być odpowiednio dobrany oraz wyróżniać się prostą i czytelną obsługą przy zachowaniu pełnej funkcjonalności. Inne czujniki bowiem będą potrzebne w dużej hali produkcyjnej, inne w nieogrzewanym magazynie, jeszcze inne w pomieszczeniach biurowych.
czytaj więcej…
 
Systemy kontroli dostępu
Systemy kontroli dostępu to przydatne rozwiązania do dużych i średnich firm, fabryk, magazynów, a także kompleksów biurowych. Umożliwiają one kontrolę przemieszczania się pracowników i personelu oraz ograniczenie dostępu do poszczególnych pomieszczeń.
czytaj więcej…
 
Kamery przemysłowe
Do wizyjnego zabezpieczenia różnego rodzaju obiektów oferujemy naszym Klientom systemy telewizji przemysłowej (CCTV).
czytaj więcej…
 
Monitoring obiektów i patrole
Centrum Monitorowania Juwentus jest jednym z największych i najnowocześniejszych w Europie. Oferowany przez nas monitoring i jego zakres znacznie przewyższają standardy utrzymywane w pozostałych firmach z branży.
czytaj więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 następna > ostatnia >>
Strona 1 z 2