Systemy alarmowe

Wykonanie dobrej i zapewniającej niezawodną pracę instalacji alarmowej nie zawsze wymaga zakupu sprzętu o najwyższych parametrach i największych możliwościach. W wielu przypadkach wystarczy, aby urządzenia alarmowe spełniały niezbędne funkcje, a ich obsługa była intuicyjnie prosta. Dlatego ważne jest, aby system alarmowy był odpowiednio dobrany, zarówno do potrzeb zabezpieczenia, jak i do "kieszeni" klienta. Takie jest nasze podejście.
 
altOsoby, które dokładnie wiedzą jakiego alarmu potrzebują, zachęcamy do odwiedzenia naszego sklepu internetowego, gdzie można kupiś zarówno alarmy bezprzewodowe, jak również systemy przewodowe.

W przypadku rozwiązań tradycyjnych, tj. systemów alarmowych przewodowych kluczowe znaczenie ma właściwy montaż. Większość agencji zleca tę czynność podwykonawcom, ale my zatrudniamy etatowych instalatorów i utrzymujemy własny dział serwisowy, ponieważ dzięki temu mamy pełną kontrolę nad jakością prac montażowych i możemy zagwarantować jednolity standard instalacji w całej Polsce. Całą dokumentację techniczną  archiwizujemy i w ten sposób nie mamy problemów z serwisowaniem lub modernizacją nawet starych systemów w budynkach, które wielokrotnie zmieniły swoich właścicieli.

Doskonałym rozwiązaniem dla osób, które z różnych względów nie chcą inwestować w montaż alarmów przewodowych są nowoczesne systemy bezprzewodowe Alarm Control. Ich ogromną zaletą jest możliwość zdalnego sterowania, funkcje automatyki domowej oraz trzykrotnie szybszy montaż. Instalacja alarmów bezprzewodowych nie narusza tynków i dlatego jest możliwa nawet w już wykończonych i umeblowanych pomieszczeniach, a przy tym jest na tyle prosta, że może byc przeprowadzona samodzielnie. Tego typu alarmy domowe łatwo w każdej chwili przenieść do nowego obiektu czy mieszkania. Jakość i niezawodność urządzeń niczym nie ustępuje systemom przewodowym. Każdy z czujników komunikuje się z centralą alarmową bezprzewodowo, dlatego poszczególne detektory można instalować w różnych miejscach bez konieczności prowadzenia okablowania. Systemy bezprzewodowe możemy rozbudowywać etapowo, np. w pierwszej fazie zabezpieczyć tylko parter domu lub wykończony fragment biura, poszerzając system w miarę rozwoju inwestycji. Pełny opis możliwości systemów Alarm Control znajdą Państwo na stronie www.alarmcontrol.pl.

Jako jedyny dostawca usług security w Polsce udostępniamy naszym klientom internetowy dostęp do swoich systemów alarmowych na platformie www.Juwentus24online.

Posiadacze systemów przewodowych korzystajac z aplikacji JuwentusCRM mogą sprawdzać zarówno bieżący stan swojego alarmu (czy jest załączony, czy wyłączony), jak i przeglądać historię zdarzeń (o której był alarm, w którym pomieszczeniu, kto i kiedy uzbroił /rozbroił system itp.).

Klienci z zainstalowanych systemem bezprzewodowym Alarm Control mają do dyspozycji oddzielną aplikację, która umożliwia nie tylko "podgląd" systemu, ale również swobodne zarządzanie nim na odległość. Mogą zdalnie włączyć alarm, blokować pojedyncze czujnkiki, zmieniac kody uzytkowników, ustawiać opcje powiadomień sms i e-mail itp.Podobnie, jak w przypadku alarmów przewodowych, nasi Klienci logując się do Juwentus CRM, mogą samodzielnie sprawdzać stan i działanie swojego systemu.

Dla Państwa bezpieczeństwa zarówno systemy przewodowe, jak i bezprzewodowe wykonujemy w oparciu o  renomowany sprzęt gwarantowanej jakości, spełniający wszystkie wymagania odnośnie obowiązujących w Polsce norm i posiadający stosowne certyfikaty.