Monitoring pojazdów GPS

Monitoring GPS to idealne rozwiązanie dla wszystkich, którym zależy na aktywnej ochronie swojego samochodu przed kradzieżą. Monitoring pojazdów umożliwia m.in. wezwanie pomocy w sytuacji wystąpienia zagrożenia kierowcy, przesłanie sygnału o włamaniu z zainstalowanego w pojeździe autoalarmu, zaalarmowanie w momencie wystąpienia przechyłu podczas postoju (użycia lawety lub kradzieży kół).

altaltPo otrzymaniu sygnału alarmowego, który wysyła zamontowany w samochodzie monitoring GPS (sterownik GPS), nasz operator zawsze kontaktuje się z właścicielem, aby zweryfikować odebrany sygnał alarmowy. Jeżeli wlaściciel potwierdzi, że doszło do kradzieży pojazdu, namierzamy auto i natychmiast podejmujemy interwencję celem jego odzyskania. Działamy w oparciu o własne grupy zmotoryzowane. Równolegle zgłaszamy kradzież na Policję i wspólnie podejmujemy próbę odzyskania pojazdu.

Jako nieliczni w Polsce prowadzimy zarówno ochronę obiektów stałych jak również ochronę i monitoring pojazdów. Dzięki temu jesteśmy skuteczniejsi. Nasze wieloletnie doświadczenie w połączeniu z możliwością interwencji ponad stu załóg na terenie całego kraju umożliwia sprawny monitoring pojazdów oraz szybsze namierzenie i zabezpieczenie skradzionego samochodu.
Wiele firm ubezpieczeniowych na podstawie okazania umowy na monitoring GPS w aucie udziela zniżki z tytułu ubezpieczenia AC.

Klientom, których interesuje monitoring pojazdów umożliwiamy dzierżawę sterowników wraz z modemem. Gwarantujemy szybki montaż urządzeń, który prowadzą nasi etatowi instalatorzy, a nie podwykonawcy.


Mogą Państwo podstawić samochód do naszego warsztatu lub wezwać instalatora, który przyjedzie we wskazane miejsce postoju pojazdu. Pozwala to na znaczną oszczędność czasu i pieniędzy, którą doceniło już wielu naszych Klientów. Bezpłatnie udostępniamy Państwu nowoczesne oprogramowanie, które umożliwia indywidualny monitoring GPS oraz łatwe tworzenie rozmaitych raportów i analiz.

Monitorowanie sygnałów ze sterowników (monitoring GPS) i obsługę alarmów z pojazdów (monitoring pojazdów) prowadzą całodobowo operatorzy naszego Centrum Monitorowania, dlatego w przypadku kradzieży działamy natychmiastowo.