Samodzielny podgląd wideo

Camera Control jest multimedialną platformą służącą do samodzielnego podglądu online i archiwizacji obrazu z kamer IP. Dzięki niej można w łatwy sposób obserwować swój dom, mieszkanie, pokój dziecka, ogród itp. Potrzebujesz jedynie kamery IP oraz aktywnego konta na platformie Camera Control. Usługę można zamówić przez konsultanta lub bezpośrednio online w naszym sklepie internetowym.

Jak to działa? We wskazanym przez Państwa miejscu instalujemy kamerę/kamery IP i podłączamy je do istniejącego łącza internetowego. Kamera jest niewielkich rozmiarów i ma bardzo dyskretny wygląd. Od tej chwili poprzez stronę internetową www.juwentus24online.pl lub przez aplikację na smartfon, po zalogowaniu do platformy Camera Control mogą Państwo oglądać obraz z kamer. System dostępny jest 24 godziny na dobę. Rejestracja nagrań realizowana jest na serwerach Juwentus, tak więc zakup rejestratora nie jest potrzebny. W wolnej chwili można szybko prześledzić zapis archiwalny z dowolnie wybranego dnia i godziny.

alt

Przykładowe zastosowania:
•    Zdalny nadzór opiekunki do dziecka, gosposi, ogrodnika itp.
•    Kontrola zwierząt (kojce)
•    Obserwacja dzieci (place zabaw)
•    Nadzór ekip w czasie remontów

Platforma Camera Control umożliwia:

•    Obserwację bieżącego obrazu z kamer online,
•    Nagrywanie obrazu z kamer w sposób ciągły lub aktywowany ruchem,
•    Odtwarzanie i eksportowanie archiwalnych nagrań,
•    Otrzymywanie powiadomień o zdefiniowanych zdarzeniach,
•    Zdalne sterowanie obiektywem kamery (model BLC-210),
•    Wyzwalanie wejścia/wyjścia kamery (sterowanie dwoma wybranymi urządzeniami podłączonymi do kamery),
•    Zdalnie wykonywanie zdjęć,
•    Dodawanie, edytowanie i usuwanie kamer.
alt
Korzyści rozwiązania Camera Control
1)    Całodobowy dostęp do kamer z dowolnego miejsca za pomocą komputera i aplikacji mobilnych.
2)    Przechowywanie archiwum w "chmurze" - nie ma ryzyka utraty danych z powodu zawieszenia dysku lub kradzieży rejestratora.
3)    Brak wydatków związanych z zakupem i konserwacją rejestratora.
4)    Szybka instalacja bez konfiguracji routera - kamery plug and play.

Aby wygodnie korzystać z możliwości Camera Control potrzebne jest łącze internetowe (wysyłanie danych min. 256 KB/s, transfer ok. 20 GB/m-c), komputer z najnowszą wersją Java i/lub telefon komórkowy z systemem Android lub iOS oraz dostępem do internetu.

Nasze dedykowane aplikacje na smartfon pozwalają sterować obiektywem kamery (BLC-210), robić zdjęcia, oraz odtwarzać archiwalne nagrania. Wystarczy zainstalować odpowiednią aplikację (patrz poniżej), zalogować się na swoje istniejące konto Camera Control i wybrać żądaną kamerę z zakładki "Moje kamery".

Aplikacje mobilne są dostępne do pobrania w App Store (IOS) i Google Play. Pobierz swoją aplikację:

1.    W przypadku telefonów i tabletów Apple skorzystaj z dedykowanej aplikacji
https://itunes.apple.com/us/app/cameramanager/id494830893?mt=8


2.    W przypadku telefonów i tabletów z systemem Android skorzystaj z dedykowanej aplikacji
 
Bezpieczeństwo i kontrola nad dzieckiem

Unikalny system do monitorowania telefonów komórkowych Juwentus MOBI
to bardzo wygodne narzędzie dla rodziców, którym zależy na bezpieczeństwie  swoich dzieci i na możliwości sprawowania nad nimi zdalnej kontroli.
Jest również pomocne w opiece nad bliskimi mającymi problemy z pamięcią (np. z powodu podeszłego wieku lub choroby Alzhaimera).
  • Intuicyjna w obsłudze aplikacja umożliwia obserwację aktualnego położenia, prędkości i kierunku poruszania się osoby wyposażonej w telefon komórkowy,
  • Można samodzielnie wyznaczać –  indywidualnie dla każdego użytkownika telefonu - określone strefy i godziny, w których dana osoba powinna się w nich znajdować (np. szkoła, dom, teren osiedla),
  • W każdej chwili łatwo jest wizualnie zweryfikować miejsce pobytu bliskiej osoby,
  • System może wysyłać  automatyczne powiadomienia (sms lub email) np. o tym, że:
          1.    dziecko dotarło do szkoły lub wróciło do domu,
          2.    opiekunka weszła z dzieckiem w obszar zdefiniowany jako niedozwolony,
          3.    nastolatek znajduje się w miejscu, w którym nie powinien przebywać
                 o określonej godzinie,
          4.    starsza osoba opuściła obszar wytyczony jako bezpieczny i mogła się zgubić,
          5.    jeden z domowników przemieszcza się z ryzykownie dużą prędkością
                (samochód, motocykl, szkolny autobus itp.),
  • W sytuacji zagrożenia użytkownik telefonu szybko wezwie pomoc dzięki funkcji „panic”,
  • Zawsze można w wygodny sposób odtworzyć i prześledzić trasy i miejsca pobytu z danego dnia lub z dowolnie wybranej daty (przydatne, gdy np. zgubiło się klucze, portfel lub dokumenty),
  • Nie ma potrzeby kupowania żadnych dodatkowych urządzeń, aplikację instaluje się bezpośrednio w telefonie komórkowym.
Zainteresowany? Wejdź do naszego sklepu internetowego, wykup aktywację na 1,2,3... miesiące i wypróbuj wszystkie funkcje!
 
Systemy alarmowe
Wykonanie dobrej i zapewniającej niezawodną pracę instalacji alarmowej nie zawsze wymaga zakupu sprzętu o najwyższych parametrach i największych możliwościach. W wielu przypadkach wystarczy, aby urządzenia alarmowe spełniały niezbędne funkcje, a ich obsługa była intuicyjnie prosta. Dlatego ważne jest, aby system alarmowy był odpowiednio dobrany, zarówno do potrzeb zabezpieczenia, jak i do "kieszeni" klienta. Takie jest nasze podejście.
czytaj więcej…
 
Monitoring domu i alarmy domowe

Centrum Monitorowania Juwentus należy do największych i najnowocześniejszych w Europie. Dzięki zastosowaniu unikalnych nadajników 24/7 monitorujemy wszystkie sygnały emitowane przez centrale alarmowe, w odróżnieniu od firm, które pod hasłem "monitoring" świadczą usługę prostego powiadomienia o alarmie. Nasi klienci mogą chronić swój dom i rodzinę przed:

czytaj więcej…
 
Monitoring pojazdów GPS
Monitoring GPS to idealne rozwiązanie dla wszystkich, którym zależy na aktywnej ochronie swojego samochodu przed kradzieżą. Monitoring pojazdów umożliwia m.in. wezwanie pomocy w sytuacji wystąpienia zagrożenia kierowcy, przesłanie sygnału o włamaniu z zainstalowanego w pojeździe autoalarmu, zaalarmowanie w momencie wystąpienia przechyłu podczas postoju (użycia lawety lub kradzieży kół).
czytaj więcej…