RODO

Klauzula informacyjna dla Klienta Juwentus

Agencja Ochrony Juwentus Sp. z o.o. Sp.k.
Ochrona Juwentus-Bis Sp. z o.o. Sp.k.
Ochrona Juwentus Bis Sp. z o.o.
Ochrona Juwentus Południe Sp. z o.o.

Klauzula informacyjna dla osób upoważnionych wskazanych przez Klienta

Agencja Ochrony Juwentus Sp. z o.o. Sp.k.
Ochrona Juwentus-Bis Sp. z o.o. Sp.k.
Ochrona Juwentus Bis Sp. z o.o.
Ochrona Juwentus Południe Sp. z o.o.

Inspektor ochrony danych:
Przemysław Cypryniak
Tel. 22 422 70 00
e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

 
Certyfikaty jakości i bezpieczeństwa
 

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i stałemu poszerzaniu umiejętności pracowników zapewniamy naszym Klientom jak najwyższą jakość wykonywanych usług. Dowodem naszego zaangażowania oraz dążenia do systematycznej poprawy jakości jest uzyskiwanie nieprzerwanie od 2004 roku certyfikatów Systemów Zarządzania Jakością AQAP oraz PN-EN ISO w zakresie projektowania systemów technicznej ochrony mienia, wykonywania usług technicznej i fizycznej ochrony osób i mienia oraz usług porządkowych. Certyfikaty pozostają w mocy pod warunkiem przestrzegania przez nas ściśle określonych wymagań, co jest regularnie kontrolowane przez zewnętrznych audytorów i daje gwarancję systematycznego doskonalenia procesów zarządzania jakością.

czytaj więcej…
 
Informacje ogólne
Zajmujemy pozycję jednego z liderów wśród agencji ochrony w Polsce, obsługując kilkadziesiąt tysięcy kontrahentów na terenie całego kraju. W 2016 roku obchodziliśmy 25-lecie działalności. Obecnie Juwentus jest grupą spółek połączonych kapitałowo, z których każda posiada odrębną koncesję MSWiA i specjalizuje się w określonej dziedzinie ochrony mienia. Połączenie potencjału zgrupowanych spółek gwarantuje kompleksową obsługę klientów. 
czytaj więcej…
 
Nagrody i wyróżnienia

Zadowolenie Klientów i dobre postrzeganie poziomu naszych usług znajduje odzwierciedlenie w corocznych wynikach niezależnego, ogólnopolskiego badania opinii konsumentów prowadzonego od 2005 roku. W kategorii "Usługi w zakresie ochrony osób i mienia" nieprzerwanie plasujemy sie w ścisłej czołówce, otrzymaliśmy już dwa srebrne i trzy złote godła LAUR KLIENTA , co oznacza bardzo wysoką ocenę naszych usług przez klientów.

czytaj więcej…
 
Referencje
Naszej firmie zaufało już wielu Klientów. Zachęcamy Państwa do zapoznania się z opiniami kontrahentów na temat Agencji Ochrony Juwentus.
Listy referencyjne zgrupowaliśmy według poszczególnych kategorii usług.
czytaj więcej…