Wrocław

Wrocław 51-162, ul. Miechowity 1
Kontakt Tel. 71/ 323-17-26
Fax 71/ 323-17-27
Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.
 
Juwentus to firma, której specjalizacją jest szeroko pojęta ochrona osób i mienia. Nasze usługi świadczone są na terenie całej Polski, z kolei firmowe biura zostały zlokalizowane w kilkunastu większych miast w kraju, między innymi we Wrocławiu, przy ulicy Miechowity 1. Każdego klienta staramy się traktować profesjonalnie oraz w pełni kompleksowo, trafiając w jego faktyczne potrzeby.

Wśród naszych usług znajduje się profesjonalna ochrona firm mających swoje siedziby na terenie Wrocławia i Dolnego Śląska, a także klientów indywidualnych, którym z różnych przyczyn zależy na wzmożonym bezpieczeństwie. Nasza ochrona może obejmować obiekty mieszkalne, lokale firmowe, ale też bezpieczeństwo osób, w tym dzieci, którym nowoczesna technologia jest w stanie zapewnić całodobową kontrolę.

Świadczona przez nas ochrona wykorzystuje nie tylko pracowników, którzy wyróżniają się wieloletnim doświadczeniem i pełnym profesjonalizmem, ale również sprzętem o nowoczesnej i skutecznej technologii. Ochraniamy klientów oraz określone obiekty przez całą dobę, siedem dni w tygodniu. Tylko nasza ochrona jest w stanie sprawić, że klient zostanie objęty maksymalną ochroną i poczuciem bezpieczeństwa.

Zapraszamy do naszego biura regionalnego, które znajduje się we Wrocławiu. Chętnie pomożemy ustalić Państwa faktyczne potrzeby, by następnie znaleźć najlepsze rozwiązanie do ich zaspokojenia, a tym samym do zapewnienia najlepszej ochrony. Gwarantujmy atrakcyjne warunki profesjonalnej współpracy na elastycznych zasadach.