Warszawa

Warszawa 02-826 , ul. Poloneza 91
tel. (22) 422 70 00
fax (22) 422 70 01
Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

 
Jesteśmy firmą o wieloletnim doświadczeniu, która swoje siedziby posiada na terenie większych miast całej Polski. Nasze biuro regionalne znajduje się między innymi w Warszawie – jest to jednocześnie siedziba firmy.Specjalnością naszej firmy jest ochrona obiektów, pojazdów, mienia oraz osób. Zapewniamy bogaty wybór rozwiązań pozwalających zapewnić maksymalne bezpieczeństwo w nowoczesny i skuteczny sposób. Produkty, które pragniemy Państwu zaoferować, to nie tylko ochrona, ale również kontrola – np. zachowania dziecka lub jego opiekunki.

Zapraszamy do naszego biura regionalnego znajdującego się w Warszawie przy ulicy Poloneza 91.Gwarantujemy, że uda nam się znaleźć najlepsze rozwiązanie do Państwa potrzeb, dzięki czemu udzielana przez nas ochrona będzie w stanie zapewnić realne poczucie bezpieczeństwa. Nieważne, czy jest Państwu potrzebna profesjonalna ochrona obiektów znajdujących się na terenie Warszawy i województwa mazowieckiego, czy też bezpieczeństwo pojazdów i najbliższych osób - zawsze oferujemy pełne wsparcie, najlepszy i nowoczesny sprzęt oraz doskonale wykwalifikowanych i doświadczonych pracowników ochrony.

Juwentus to gwarancja najwyższej jakości. Oferowana przez nas ochrona jest kompleksowa, odpowiednio zaplanowana oraz wykorzystująca najnowsze technologie. Zapraszamy do naszego biura wszystkie osoby z Warszawy i okolic, które chciałyby dowiedzieć się, co jesteśmy w stanie dla nich zrobić, by zapewnić im maksymalne bezpieczeństwo w każdej sytuacji. Znajdziecie tu Państwo atrakcyjnie niskie ceny i bezkonkurencyjny profesjonalizm.