Szczecin

Szczecin 71-617, ul. Żubrów 3
Kontakt Tel. 91/ 432-56-26
Fax 91/ 432-56-27
Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.
 
Juwentus to zaufana firma w dziedzinie ochrony, która swoje usługi oferuje na terenie całej Polski. Jedno z naszych biur znajduje się w Szczecinie przy ulicy Żubrów 3. Naszą specjalnością jest profesjonalna i kompleksowa ochrona osób, obiektów, pojazdów, mienia. W każdej dziedzinie mamy do zaoferowania szereg rozwiązań, dzięki którym każdy klient otrzymuje usługę w stu procentach zgodną z jego faktycznymi potrzebami. Nasza ochrona jest w stanie zapewnić maksymalne i realne poczucie bezpieczeństwa w każdej sytuacji.

Zapraszamy do naszego biura regionalnego wszystkie osoby, które interesuje ochrona wykonywana na terenie Szczecina i okolic. Na pewno uda nam się znaleźć najlepsze rozwiązanie. Nasza ochrona wykorzystuje tylko i wyłącznie z nowoczesny i wysoce funkcjonalny sprzęt, z kolei zatrudniani u nas pracownicy to osoby posiadające wieloletnie doświadczenie oraz doskonałe kwalifikacje i przeszkolenie.

Oferujemy profesjonalną ochronę na terenie Szczecina i okolic zarówno firmom, jak i klientom prywatnym. Nie ważne, czy interesuje Państwa ochrona budynku, pojazdu czy też zapewnienie kontroli i bezpieczeństwa dziecka lub innego członka rodziny. Nasza ochrona poradzi sobie w każdej sytuacji. Co więcej, na nasze usługi może pozwolić sobie każdy, gdyż wysoka jakość i profesjonalizm idą u nas w parze z konkurencyjnymi cenami za wykonywane usługi i oferowany sprzęt.

Zapraszamy do naszego biura w celu zapoznania się z dokładną ofertą oraz znalezienia optymalnego rozwiązania do Państwa faktycznych potrzeb.