Poznań

Poznań 61-017, ul. Bałtycka 24/26
Kontakt Tel. 61/ 887 92 26
Fax 61/ 887-90-26
Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.
 
Każdy z nas ceni sobie bezpieczeństwo, warto zadbać o to, by było one realne bez względu na sytuację. W tym celu potrzebna jest ochrona świadczona przez profesjonalną firmę. Juwentus to rozwiązanie, które jest w stanie sprostać wymaganiom stawianym przez każdego klienta. Swoje usługi realizujemy na terenie niemal całej Polski, a w kilkunastu większych miastach kraju posiadamy firmowe biura. Jedno z nich znajduje się w Poznaniu, przy ulicy Bałtyckiej 24/26.

Specjalnością naszej firmy jest ochrona osób, mienia, pojazdów oraz różnego rodzaju lokali – mieszkalnych oraz służbowych – mieszczących się na terenie Poznania i okolic. Zapraszamy wszystkich, którzy z jakiegokolwiek powodu potrzebują wzmożonego bezpieczeństwa. Zapewniamy całodobowe wsparcie naszych agentów przez każdy dzień w roku. Są to osoby o doskonałych kwalifikacjach zawodowych oraz wieloletnim doświadczeniu. Ochrona świadczona jest także za pomocą różnego rodzaju sprzętów najnowocześniejszej generacji, które w połączeniu z czynnikiem ludzkim są w stanie stworzyć maksymalną ochronę.

Zapraszamy do współpracy zarówno osoby prywatne, jak i firmy, których siedziby mieszczą się w Poznaniu i Wielkopolsce. Ochrona przez nas świadczona jest elastyczna, dzięki czemu precyzyjnie dostosowujemy zakres usług do faktycznych potrzeb każdego klienta. Nasze usługi są kompleksowe – zapewniamy klientowi wszystko, co niezbędne, łącznie z potrzebnymi urządzeniami. Właśnie dlatego możemy się poszczycić tysiącami zadowolonych klientów.