Łódź

Łódź 90-457, ul. Piotrkowska 273
Kontakt Tel. 42/ 680-88-26
Fax 42/ 680-88-27
Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.
 
Zapewnij sobie bezpieczeństwo w każdej sytuacji. Firma Juwentus od wielu lat z powodzeniem działa na terenie całej Polski, a jej specjalizacją jest profesjonalna ochrona osób, mienia, obiektów, pojazdów itp. Zapraszamy do jednego z naszych biur regionalnych, które zlokalizowane jest w Łodzi, przy ulicy Piotrkowskiej 273. Każdy klient może liczyć na pełne wsparcie z zakresu znalezienia optymalnego rozwiązania mającego na celu zapewnienie bezpieczeństwa sobie, najbliższym i współpracownikom.

Udzielana przez nas ochrona odbywa się przy pomocy nowoczesnego i niezawodnego sprzętu oraz pod nadzorem najlepszych i skutecznych agentów ochrony, którzy wyróżniają się wieloletnim doświadczeniem i doskonałymi kwalifikacjami zawodowymi. Nasza ochrona udzielana jest zarówno osobom prywatnym, jak i firmom posiadającym swoje siedziby na terenie Łodzi i okolic. Jesteśmy w stanie zapewnić bezpieczeństwo nieruchomościom, pojazdom oraz osobom. Udzielana przez nas ochrona może objąć również najmłodszych członków rodziny - za pomocą lokalizatora, a nawet kontroli poczynań opiekunki.

Zapraszamy do naszego biura regionalnego w Łodzi wszystkie osoby zainteresowane z różnych powodów kwestią ochrony. Zapewniamy pomoc z dopasowaniu optymalnych rozwiązań, wysokiej jakości, innowacyjny sprzęt oraz wsparcie agentów przez całą dobę. Tylko ochrona przez nas udzielana jest w stanie zapewnić faktyczne poczucie bezpieczeństwa. Gwarantujemy pełną satysfakcję, najwyższą jakość usług oraz konkurencyjne ceny. Warto zadbać o swoje bezpieczeństwo.