Kraków

Kraków 31-357, ul. Conrada 63
Kontakt Tel. 12/ 636-20-05
Fax 12/ 636-19-02
Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.
 
Zapraszamy do Krakowa, gdzie przy ulicy Conrada 63 mieści się jedno z biur regionalnych firmy Juwentus. Przedmiotem naszej działalności jest profesjonalna ochrona, którą udzielamy zarówno firmom, jak i klientom indywidualnym, którzy z różnych powodów potrzebują wzmożonego poczucia bezpieczeństwa.

Świadczona przez nas ochrona może objąć nie tylko osoby, ale i obiekty znajdujące się na terenie Krakowa i Małopolski, pojazdy oraz każde cenne mienie. Nasza oferta jest elastyczna – wystarczy zgłosić się do naszego biura, a na pewno uda nam się znaleźć odpowiednie i satysfakcjonujące dla obu stron rozwiązanie. Ochrona, którą oferujemy, to również działania mające na celu kontrolę rodzicielską. Dzięki niej można wiedzieć, gdzie dziecko aktualnie przebywa, a nawet to, jak traktowane jest przez opiekunkę.

Nasz ochrona stanowiona jest przede wszystkim przez wysoko wyszkolonych i profesjonalnych agentów ochrony. Ich praca wspomagana jest za pomocą nowoczesnych i niezawodnych urządzeń. Dzięki temu Juwentus jest w stanie zagwarantować, że świadczona ochrona działa niezawodnie przez całą dobę, siedem dni w tygodniu.

Zapraszamy do naszego biura regionalnego w Krakowie. Chętnie udzielimy Państwu wszelkich informacji na temat świadczonych przez nas usług. Pomożemy ustalić Państwu faktyczne potrzeby, by następnie dobrać najlepsze metody do zapewnienia maksymalnego bezpieczeństwa w każdych okolicznościach. Gwarantujemy nie tylko najwyższej jakości usługi i pełen profesjonalizm naszych agentów, ale również konkurencyjne ceny.