Katowice

Katowice 40-847, Al. Korfantego 193
Kontakt Tel. 32/ 200-01-11
Fax 32/ 200-01-10
Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.
 
Jeśli szukają Państwo sposobu na to, by zapewnić maksymalne bezpieczeństwo sobie, swoim bliskim lub posiadanemu mieniu, wybór naszej firmy z pewnością okaże się trafny. Juwentus nie bez powodu posiada status jednej z czołowych agencji ochrony w Polsce. Swoje siedziby posiadamy na terenie całego kraju, między innymi w Katowicach, przy Alei Korfantego 193.

Celem naszej działalności jest profesjonalna i skuteczna ochrona osób, obiektów i mienia. Jesteśmy również w stanie zapewnić kontrolę rodzicielską nad dzieckiem lub też kontrolę samochodów służbowych. Świadczona przez nas ochrona wykonywana jest przy pomocy skutecznych i niezawodnych urządzeń najnowszej generacji. Oczywiście nie może zabraknąć także odpowiednio wykwalifikowanych i wyróżniających się wieloletnim doświadczeniem agentów, dla których profesjonalna ochrona to codzienność.

Świadczona przez nas ochrona kierowana jest do osób prywatnych oraz do firm mieszczących się nie tylko w Katowicach, ale również na terenie całego Górnego Śląska. Każdego klienta traktujemy w sposób indywidualny i w pełni profesjonalny – bez względu na to, czy interesuje go ochrona domu, siedziby firmy, rodziny pojazdu itp. W każdym przypadku pomożemy dobrać najlepsze rozwiązanie, które będzie w stanie spełnić wszelkie oczekiwania.

Zapraszamy do naszego biura w Katowicach każdego, dla kogo ważne jest poczucie realnego bezpieczeństwa. Nasze usługi są kompleksowe – ustalamy potrzeby klienta, szukamy najlepszych dróg do ich spełnienia, dostarczamy potrzebny sprzęt, a agenci świadczą ochronę całodobowo.