Gdańsk

Gdańsk 80-116, ul. Szara 35
Kontakt Tel. 58/ 321-26-26
Fax 58/ 321-26-27
Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

 
Zapraszamy do nas wszystkie osoby, dla których bezpieczeństwo nie jest kwestią przypadku. Firma Juwentus – wyróżniająca się wieloletnią obecnością na rynku i tysiącami zadowolonych klientów – działa na terenie całej Polski, a swoje biura posiada w kilkunastu większych miastach. Jedno z nich zlokalizowane jest w Gdańsku, przy ulicy Szarej 35. Nasi pracownicy chętnie udzielą Państwu wszelkich informacji na temat tego, jak powinna wyglądać skuteczna ochrona oraz w jaki sposób firma Juwentus może ją zapewnić.

W zakres oferowanych przez nas usług wchodzi ochrona obiektów umieszczonych na terenie Gdańska i okolic, a także osób i mienia. Zapewniamy także usługi z zakresu kontroli rodzicielskiej, dzięki której można nawet sprawdzać na bieżąco zachowania opiekunki do dziecka. Nasza ochrona kierowana jest nie tylko do klientów prywatnych, ale również do firm. Zabezpieczamy klientów i ich mienia za pomocą niezawodnych urządzeń najnowszej generacji. Ponadto ochrona udzielana jest całodobowo przez doskonale wykwalifikowanych zawodowo agentów.

Zapraszamy do naszego biura w Gdańsku wszystkie osoby, które z różnych przyczyn potrzebują maksymalnego poczucia bezpieczeństwa. Chętnie pomożemy dobrać najlepsze rozwiązania, dzięki którym będzie możliwa maksymalna ochrona określonych osób lub obiektów. Gwarantujemy nie tylko niezawodność, ale również najwyższą jakość usług, profesjonalne i indywidualne podejście do każdego klienta oraz stałe wsparcie. A to wszystko w konkurencyjnie niskich cenach. Zapraszamy do biura w celu poznania szczegółów naszych możliwości.