Bydgoszcz

Bydgoszcz 85-085, ul. Fordońska 21
Kontakt Tel. 52/ 325-89-26
Fax 52/ 325-89-27
Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.
br />
 
Firma Juwentus doskonale wie, jak powinna wyglądać profesjonalna ochrona. Gwarancją tego może być wieloletnie doświadczenie, tysiące usatysfakcjonowanych klientów oraz fakt, że skutecznie działamy na terenie całej Polski. Jedno z naszych biur regionalnych znajduje się w Bydgoszczy, przy ulicy Fordońskiej 21.

Odwiedzając nasze biuro regionalne, mogą uzyskać Państwo pomoc w zakresie stworzenia maksymalnie bezpiecznych warunków życia i pracy dla siebie, swoich bliskich i pracowników. Udzielana przez nas ochrona może obejmować zarówno obiekty znajdujące się w Bydgoszczy i okolicach, jak i osoby, mienie i pojazdy. Oferowana przez nas ochrona może odbywać się przy pomocy nowoczesnego i profesjonalnego sprzętu oraz ze wsparciem odpowiednio wyszkolonych i cechujących się wieloletnim doświadczeniem agentów ochrony.

Ochrona udzielana przez firmę Juwentus obejmuje zarówno firmy posiadające swoje siedziby w Bydgoszczy i okolicach, jak i osoby prywatne, które z różnych przyczyn martwią o swoje domy, mienie czy też bliskie osoby. Oferujemy również usługi z zakresu ochrony rodzicielskiej, w ramach których można w każdym momencie sprawdzić zachowania opiekunki lub też zlokalizować swoje dziecko.

Zapraszamy do naszego biura regionalnego w Bydgoszczy każdego, kogo interesuje profesjonalna i faktycznie skuteczna ochrona. Dzięki nam zyskają Państwo realne poczucie bezpieczeństwa. Nasi pracownicy dzięki nowoczesnym urządzeniom są w stanie objąć skuteczną ochroną dany obiekt lub osobę przez całą dobę.