Katowice

There are no translations available.

Katowice 40-847, Al. Korfantego 193
Kontakt Tel. 32/ 200-01-11
Fax 32/ 200-01-10
This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it
 
Jeśli szukają Państwo sposobu na to, by zapewnić maksymalne bezpieczeństwo sobie, swoim bliskim lub posiadanemu mieniu, wybór naszej firmy z pewnością okaże się trafny. Juwentus nie bez powodu posiada status jednej z czołowych agencji ochrony w Polsce. Swoje siedziby posiadamy na terenie całego kraju, między innymi w Katowicach, przy Alei Korfantego 193.

Celem naszej działalności jest profesjonalna i skuteczna ochrona osób, obiektów i mienia. Jesteśmy również w stanie zapewnić kontrolę rodzicielską nad dzieckiem lub też kontrolę samochodów służbowych. Świadczona przez nas ochrona wykonywana jest przy pomocy skutecznych i niezawodnych urządzeń najnowszej generacji. Oczywiście nie może zabraknąć także odpowiednio wykwalifikowanych i wyróżniających się wieloletnim doświadczeniem agentów, dla których profesjonalna ochrona to codzienność.

Świadczona przez nas ochrona kierowana jest do osób prywatnych oraz do firm mieszczących się nie tylko w Katowicach, ale również na terenie całego Górnego Śląska. Każdego klienta traktujemy w sposób indywidualny i w pełni profesjonalny – bez względu na to, czy interesuje go ochrona domu, siedziby firmy, rodziny pojazdu itp. W każdym przypadku pomożemy dobrać najlepsze rozwiązanie, które będzie w stanie spełnić wszelkie oczekiwania.

Zapraszamy do naszego biura w Katowicach każdego, dla kogo ważne jest poczucie realnego bezpieczeństwa. Nasze usługi są kompleksowe – ustalamy potrzeby klienta, szukamy najlepszych dróg do ich spełnienia, dostarczamy potrzebny sprzęt, a agenci świadczą ochronę całodobowo.