Biznes security

W ramach Departamentu Bezpieczeństwa Biznesu oferujemy dwa rodzaje usług:

•    Audyt Operacyjny Bezpieczeństwa
    Biznes Security

Usługa Biznes Security polega na implementowaniu kroków naprawczych w oparciu o raport z przeprowadzonego Operacyjnego Audytu Bezpieczeństwa. Usługa ta jest skierowana do przedsiębiorstw, które  oczekują od nas wsparcia lub całkowitego przejęcia obowiązków związanych z wdrożeniem kroków  naprawczych rekomendowanych w raporcie z przeprowadzonego Audytu Operacyjnego.

W ramach Biznes Security modyfikujemy lub tworzymy, a następnie implementujemy procedury operacyjne zgodne z nowo przyjętą polityką bezpieczeństwa. W wyniku przeprowadzenia powyższego, powstaje odpowiednia dokumentacja oraz zostają wdrożone praktyczne procesy, które mają eliminować zarówno zagrożenia zewnętrzne, jak i wewnętrzne, tym samym zapobiegając powstawaniu strat. Dodatkowym, niezwykle istotnym efektem naszej pracy jest wzrost świadomości zagrożeń i ryzyk w przedsiębiorstwie oraz zorientowanie na prewencję.

Podczas realizacji usługi Biznes Security bazujemy na ścisłej współpracy z kontrahentem. W obszarze badania bezpieczeństwa informacji oraz przestrzegania Ustawy o ochronie danych osobowych i zachowania ciągłości biznesu (BCM – Business Continuity Management) jako jedno z narzędzi stosujemy ankietę zbudowaną wg zagadnień z zakresu ISO 17799 oraz Programu Dzielonej Oceny Instytutu Finansowego BITS.

Szczegóły dotyczące realizacji usługi Biznes Security są ustalane indywidualnie z każdym klientem, z uwzględnieniem poufności i etyki zawodowej.Osoby zainteresowane podjęciem rozmów prosimy o kontakt pod adresem Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.