Audyt operacyjny

W ramach Departamentu Bezpieczeństwa Biznesu oferujemy dwa rodzaje usług:
  • Audyt Operacyjny Bezpieczeństwa
  • Biznes Security
Podczas Audytu Operacyjnego kompleksowo analizujemy funkcjonowanie przedsiębiorstwa w kontekście oceny ryzyka, po to aby indywidualnie zdefiniować dla niego kluczowe wskaźniki bezpieczeństwa. Bezpośrednim celem audytu jest przebadanie tych sektorów działalności firmy, które mają bezpośredni i pośredni wpływ na mechanizmy operacyjne oraz straty finansowe.

Proces badania zawsze ma charakter indywidualny, dostosowany do konkretnej organizacji. Dlatego po wstępnej analizie najpierw przygotowujemy propozycję przebiegu audytu, po czym przystępujemy do omówienia szczegółów bezpośrednio z klientem, wspólnie ustalając rekomendowane przez nas obszary i ostateczny zakres działania.

Audyt Operacyjny Bezpieczeństwa jest narzędziem systemowym. Podstawowymi metodami naszej pracy są obserwacje, wywiady i analizy dokumentów. W ten sposób uzyskujemy odpowiedź na pytanie, jakie czynniki powodują, że stan bezpieczeństwa obiektu/procesu jest niezadowalający. Na bazie takich wniosków dostarczamy obszerny RAPORT pisemny, zawierający dokumentację potwierdzającą poczynione obserwacje oraz konkretne i szczegółowe rekomendacje dla klienta, zgodne z celami biznesowymi jego organizacji i obowiązującymi standardami bezpieczeństwa.

Tym samym Audyt Operacyjny jest narzędziem, które ma wymierny wpływ na kształt nowej polityki bezpieczeństwa przedsiębiorstwa, tak aby po jej wdrożeniu zlikwidować lub istotnie ograniczyć ponoszone straty finansowe.

Osoby zainteresowane podjęciem rozmów prosimy o kontakt pod adresem Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.