Bezpieczeństwo biznesu

Departament Bezpieczeństwa Biznesu funkcjonuje w strukturach firmy Juwentus od listopada 2012. Oferujemy usługi, których nie należy mylić z funkcjonującą na rynku ofertą tzw. „audytu bezpieczeństwa”. Nasza metodologia, zakres i sposób realizacji stanowią unikalną niszę w całej branży ochrony.

Skutecznie pomagamy zminimalizować poziom strat lub utraconych korzyści w przedsiębiorstwie zleceniodawcy. Poznajemy i analizujemy potrzeby organizacji, następnie oceniamy stan bezpieczeństwa jej obiektów, mienia i procesów. W efekcie ujawniamy zasoby niewykorzystane bądź wykorzystane niewłaściwie oraz przedstawiamy kompleksową propozycję rozwiązań mających na celu podniesienie poziomu bezpieczeństwa i zwiększenie efektywności.

Nasi specjaliści przez wiele lat zdobywali doświadczenie zarówno na stanowiskach menadżerów ds. bezpieczeństwa w międzynarodowych korporacjach, jak również w działalności rynkowej. Doskonale znają „obydwie strony medalu”.  Szef departamentu jest jedyną w Polsce osobą w branży ochrony , która posiada rekomendacje i referencje UEFA EURO 2012 w zakresie Safety&Security.

Rozwiązujemy różnorodne problemy związane z nierzetelnymi kontrahentami, nieuczciwymi pracownikami, kradzieżami, deficytami magazynowymi, nadużyciami logistycznymi i innymi działaniami mającymi wpływ na szkodę firmy. Każda taka sytuacja wymaga rzetelnej, obiektywnej i indywidualnej analizy. Im wcześniej podjęte zostaną działania naprawcze, tym szybszy i bardziej spektakularny będzie efekt końcowy.

Naszymi klientami są również firmy, które nie napotkały jeszcze sytuacji kryzysowej, ale mają świadomość korzyści wdrożenia przemyślanej polityki bezpieczeństwa i „uszczelnienia” firmy. Takie podejście gwarantuje długofalowy efekt prewencyjny w myśl starej prawdy, że „lepiej (i taniej) zapobiegać, niż leczyć”. Często łatwe do wdrożenia i niekoniecznie drogie rozwiązania pozwalają zwiększyć zyskowność przedsiębiorstwa na poziomie, który potrafi zaskoczyć najbardziej świadomych menadżerów.
W ramach Departamentu Bezpieczeństwa Biznesu oferujemy dwa rodzaje usług
•    Audyt Operacyjny Bezpieczeństwa
•    Biznes Security
Osoby zainteresowane podjęciem rozmów prosimy o kontakt pod adresem Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.