Kampania reklamowa w TV
altW lutym br. prowadzimy kampanię telewizyjną jako sponsor filmów, prognozy pogody, wiadomości i wydarzeń sportowych. Nasze reklamy można zobaczyć m.in. na kanale Stopklatka, TV4, Polsat News. Z racji gorączki zimowych Igrzysk Olimpijskich naszych spotów sponsorskich nie zabraknie również w kanałach sportowych.
 
Jesteśmy w gronie Diamentów FORBESA!
altW tym roku znaleźliśmy się w prestiżowym gronie laureatów Diamentów Forbesa 2018, tj. rankingu firm, które w ostatnich trzech latach zwiększyły swoja wartość na podstawie szwajcarskiej metody wyceny. Wśród kluczowych kryteriów znalazły się m.in. historia płatnicza, wiarygodność płatnicza oraz brak negatywnych zdarzeń prawnych.

Potwierdza to wiarygodność firmy Juwentus w realcjach biznesowych z klientami, dostawcami i współpracownikami.
 
Juwentus TOP MARKĄ 2018
altMamy przyjemność poinformować, iż otrzymaliśmy elitarny tytuł TOP MARKA 2018 w programie Laur Klienta 2018 w kategorii usługi ochroniarskie.

Nagrodę tę uzyskuje bardzo wąskie grono firm, którym rokrocznie udaje się utrzymywać czołową pozycję w plebiscycie Laur Klienta.

Ocenie komisji konkursowej podlega popularność firmy na polskim rynku, rozwój marki, jakość oferowanych produktów i usług oraz łączna liczba głosów oddanych przez klientów w ogólnopolskim sondażu.
czytaj więcej…
 
Zamów e-fakturę
alt To zajmie tylko 2 minuty. Kliknij przycisk e-faktura i wyślij nam swoją dyspozycję.

Dzięki elektronicznemu obiegowi dokumentów każdego roku udaje sie ocalić setki tysięcy drzew na naszej planecie. Twój drobny gest też ma znaczenie!


 
Nowe logo JUWENTUS
altJesteśmy dumni z naszej historii. Juwentus istnieje już 27 lat i zależało nam, aby ten fakt uwidocznić w logo firmy. Dlatego na dobrze Państwu znanej tarczy Juwentus pojawił się rok założenia 1991.
 
Grand Prix od klientów
altDziękujemy za Państwa głosy w ogólnopolskim konkursie badania opinii i popularności marki. Nieprzerwanie od wielu lat zyskujemy miejsce na podium tego prestiżowego konkursu, co zaowocowało wspaniałym wyróżnieniem Grand Prix Laur Klienta w kategorii usług ochroniarskich. Będziemy sie starali, aby w kolejnych edycjach również zasłużyć na Państwa głosy!
 
Platforma Juwentus24online medalistką!
Z przyjemnością informujemy, że otrzymaliśmy Medal Europejski za monitoring systemów alarmowych z funkcją podglądu i sterowania online przez użytkownika systemu poprzez platfomę www.Juwentus24online.

Ta nowoczesna funkcjonalność naszych systemów Alarm Control cieszy się ogromną popularnością wśród klientów. Obserwujemy, że coraz liczniejsza grupa użytkowników rezygnuje z tradycyjnych klawiatur i całkowicie przechodzi na sterowanie swoim systemem przez smartfon.
 
Chronią Cię NAJNOWSZE TECHNOLOGIE
Marka JUWENTUS to gwarancja usług na najwyższym poziomie, przy zastosowaniu nowoczesnych rozwiązań technicznych. Jesteśmy zawsze krok do przodu, naszą ofertę kierujemy do najbardziej wymagających klientów, którym zależy na niezawodności, komforcie użytkowania, wysokiej estetyce i nowinkach technologicznych.

Jeśli przy wyborze firmy ochrony zwracasz uwagę wyłącznie na cenę, a kilka zł miesięcznie stanowi istotną różnicę, to lepiej od razu kieruj się do konkurencji :)
 
Ochrona DODY to przyjemność!
Każdy z tłumu fanów chciał choć na chwilę znaleźć się jak najbliżej Dody, dlatego musieliśmy zadbać, aby miała wokół siebie choćby minimum przestrzeni....
czytaj więcej…
 
Lokalizowanie telefonu od 15 zł/mc
Chcesz zawsze wiedzieć, gdzie jest Twoje dziecko, o której wróciło ze szkoły? Otrzymać powiadomienie e-mail lub sms, jeśli wbrew zakazowi opuściło teren osiedla? A może chciałbyć w prosty sposób zarządzać gupą pracowników terenowych w swojej firmie, analizować, ile czasu spędzają u klientów, jak organizują swój dzień pracy itp.

Wystaczy ściągnąć na telefon aplikację Juwentus MOBI. Teraz możesz ją wypróbować wykupując aktywację na 1,2,3... miesiące. Zajrzyj do naszego sklepu internetowego!
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>
Strona 1 z 11